«Іслоч» – «Смолевичі». Прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 29 бер 2020
У неділю у Вищій лізі Білорусі заплановані лише два матчі. Один з них відбудеться у столиці – «Іслоч» прийматиме новачка, «Смолевичі». Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що господарі поля будуть ближчими до успіху.

«Іслоч» у чемпіонаті Білорусі 2019 посів п’яте місце. Дуже солідний результат як для доволі скромної фінансово команди. До речі, це найбільше досягнення у історії клубу. Цей сезон «Вовки» вже почали з домашньої перемоги над «Німаном», тож пасувало би продовжити в тому ж стилі. Тим паче що минулої кампанії краще за «Іслоч» у рідних стінах грали тільки претенденти на титул – «Шахтар», БАТЕ та «Динамо» Брест. Навіть «Динамо» Мінськ набрав менше очок у рідних стінах за «Іслоч». Тобто, по суті, «Іслоч» найкраща мінська команда щодо набору очок у столиці. Солідно.

А ще у «Іслочі» залишилися лідери минулого сезону – Дмитро Комаровський, Олександр Макась та гвінеєць Момо Янсане. Гадаю, «Вовки» у чемпіонаті 2020 теж мають бути у горішній частині таблиці. Натомість «Смолевичі» ще мають довести своє право грати у Вищій лізі та не повторити своєї долі 2018 року, коли вони щойно вийшовши у вишку вилетіли. Тоді представники мінської області грали кепсько як вдома так і на виїзді через що і попрощалися з елітою. До речі, з восьми попередніх очних зустрічей «Смолевичі» не виграли жодної. Навряд варто очікувати першої перемоги саме у неділю. Різке падіння коефіцієнтів на успіх «Іслочі» теж не віщує гостям нічого доброго. Мерщій беріть перемогу «Вовків» допоки за неї дають більш-менш притомні цифри!

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
16:00/29 бер
«Іслоч» - «Смолевичі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0