Ісландія – Туреччина. Прогноз Вадима Скічка

21:45/09 жов '16

Збірні Ісландії та Туреччини відносно нещодавно грали у кваліфікації на Євро-2016. Нині ці дві команди цікаві нам з огляду на їх присутність у групі збірної України. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує перемоги господарів.

Усі ми бачили ігри збірної України проти Ісландії та Туреччини. Особисто на мене краще враження справили острів’яни. Гра ісландців була впевненішою, а сама команда була монолітною. На тлі збірної України саме Ісландія, а не Туреччина з більшою вірогідністю могла здобути дещо більше аніж нічию. Крім того, зараз острів’яни гратимуть вдома за звичної погоди. Тут вони у офіційних матчах не програють з червня 2013 року.

Безумовно, шалена перемога над Фінляндією мала додати ісландцям позитивних емоцій, тоді як турки вважають, що втратили очки у грі зі збірною України. Статистично Туреччина теж є одним з найкомфортніших суперників Ісландії – 9 ігор, 5 перемог острів’ян, 2 нічиї та 2 перемоги турків. Остання звитяга, до речі, дозволила Туреччині потрапити на Євро-2016. Зате у першій грі тієї кваліфікації, у Рейк’явіку, Ісландія не мала жодних проблем із турками – 3:0.

Ісландія навчилася грати без бомбардира Сігторссона – Фіннбогасон забив у двох матчах кваліфікації на ЧС-2018 Україні та Фінляндії. Натомість Туреччина позбавлена Турана, Інана та Їлмаза значно втратила у гостроті біля чужих воріт. Більшість аргументів на користь Ісландії, тому я вірю в успіх острів’ян у Рейк’явіку.

Ординар: Виграш
Ісландія - Туреччина
09.10.2016 21:45 ЕЕТ
ЧС-2018
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
67% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0