«Інтер» – «Карпі». Прогноз Юрія Шевченка

16:00/24 січ '16

Прогнозом на матч Серії А між «Інтером» і «Карпі» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com.

В останніх двох турах «Інтер» набрав лише два очки і тепер у турнірній таблиці відстає не тільки від «Наполі», а й від «Ювентуса». Потрібно терміново виправляти ситуацію, і календар пропонує команді Роберто Манчіні досить хорошу нагоду це зробити – новачка дивізіону «Карпі», який йде в зоні вильоту, на 18-му місці.

В гостях у нинішньому сезоні підопічні Фабріціо Касторі здобули тільки одну перемогу, та й різниця в класі сумнівів не викликає – «нерадзуррі» повинні брати три очки, особливо в світлі останніх невдач. Але варто зазначити, що «Карпі» зараз знаходиться у, мабуть, найкращій формі за всю кампанію. «Бьянкороссі» виграли два останніх матча, відібрали очки у «Лаціо», рішуче боролися з «Ювентусом» (2:3) – взяти голими руками їх не вийде.

Ставка на перемогу «Інтера» з коефіцієнтом 1,40 не надто інтригує, а от якщо додати до цього, що гості заб’ють, отримуємо хороший варіант в 3,50. З останніх шести матчів (враховуючи Кубок) «Карпі» не вдалося відзначитися лише в одному, та й «нерадзуррі» вони вже забивали – у зустрічі першого кола.

Ординар: Програш
«Інтер» - «Карпі»
24.01.2016 16:00 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0