«Інтер» – «Фіорентина». Прогноз Юрія Шевченка

22:00/28 лис '16

Прогнозом на матч Серії А між «Інтером» і «Фіорентиною» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com і ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Напередодні матчу з «Інтером» на воротах стадіону «Артеміо Франкі» з’явилися два банери. Тіфозі «Фіорентини» на них називали тренера Паулу Соузу поганими словами та пропонували йому піти у відставку. Причина – португалець скептично висловився щодо перспектив команди, а також заявив, що Федеріко Бернардескі має грати у «великому і амбітному клубі». Вболівальники, ясна річ, образилися.

Керівництво «Фіорентини» каже, що підтримує Соузу, але в ЗМІ з’явилися чутки – в разі поразки від «Інтера» він може піти. В турнірній таблиці у «Фіалок» справи краще, ніж у міланців (+2 очки та матч в запасі), але від зони Ліги чемпіонів вони знаходяться далеко, а саме вона – мета «Скуадри Віоли». І це не дивлячись на те, що в Серії А команда програла лише двічі.

В «Інтері» змінився тренер, але не результати. Під керівництвом Стефано Піолі «Нерадзуррі» героїчно добилися нічиєї в дербі, а потім знов програли «Хапоелю». Чотири забитих голи – це добре, а ось п’ять пропущених – не дуже. Ще й «Фіорентина» – дуже складний суперник для «Інтера» останнім часом. «Нерадзуррі» програли «Фіалкам» чотири останні матчі, а в останній раз перемагали їх вдома ще в 2013-му році.

При Піолі «Інтер» став грати більш результативно, але проблеми в захисті залишилися. «Фіорентина» – команда з найбільшою кількістю нічиїх у цьому чемпіонаті, отже моя ставка – нічия та обидві заб’ють за 4.20 від William Hill.

Ординар: Програш
«Інтер» - «Фіорентина»
28.11.2016 22:00 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
33% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0