«Індіана Пейсерс» – «Мілуокі Бакс». Прогноз Дмитра Донського

01:00/01 січ '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Індіана Пейсерс» – «Мілуокі Бакс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з четверга на п’ятницю в Індіанаполісі. Наш експерт вважає, що гості нав’яжуть боротьбу фаворитові.

Незважаючи на те, що «Мілуокі Бакс» не надто гарні в останніх зустрічах, шанс на те, щоб переграти «Індіану Пейсерс», у команди є. Насамперед, це обумовлено тим, що в команді немає Сі Джея Майлза. Він не вийшов у зустрічі з «Чикаго». Нехай «Пейсерс» і довели справу до овертайму, але все ж програли. Таким чином Майлз, який набирає трохи більше 14-ти очок за гру, цілком може стати причиною не самого гарної виступу в нападі.

У той же час вельми цікавим протистоянням в матчі стане дуель Янніса Адетокунбо і Пола Джорджа. Джордж останнім часом грає не дуже вдало. В останніх п’яти зустрічах на рахунку лідера «Пейсерс» всього 13,0 очка за гру. При цьому він відверто пасує перед хорошими гравцями персональної опіки. Ось і проти Адетокунбо він цілком може зіграти не надто добре. Більше того, він робить у середньому по – 4,2 втрати за цей відрізок. Втім, навряд чи можна розраховувати на перемогу «Бакс», хоча команда все ближче і ближче до знаходження свого баскетболу. У цьому матчі пропоную взяти плюсову фору для «Мілуокі» (+4,5).

Ординар: Виграш
«Індіана Пейсерс» - «Мілуокі Бакс»
01.01.2016 01:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0