«Індіана Пейсерс» – «Клівленд Кавальєрс». Прогноз Дмитра Донського

02:00/17 лис '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Індіана Пейсерс» – «Клівленд Кавальєрс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з середи на четвер на арені «Банкерс Лайф Філдхаус» в Індіанаполісі. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі Пол Джордж приведе господарів до перемоги.

Напередодні початку чемпіонату лідер «Індіани Пейсерс» Пол Джордж оголосив, що хоче боротися за титул MVP регулярного чемпіонату. Зокрема, він сказав, що всі наслідки травми у нього пройшли, і він готовий стати найціннішим гравцем ліги. Де, як не в битві проти ще одного кандидата на титул, Джордж повинен довести це. Його «Індіана Пейсерс» гратиме проти «Клівленд Кавальєрс». Сам же Джордж буде працювати проти ЛеБрона Джеймса, який буде виступати в цьому матчі на наступний день після зустрічі з «Репторс». У Джорджа і «Індіани» навпроти був день відпочинку, за який тренер Нейт Макміллан повинен був підготувати команду до майбутньої зустрічі.

Початок цього чемпіонату у «Пейсерс» складається не дуже добре, і до цього матчу команда підходить з негативним балансом перемог і поразок (5-6). Однак, остання гра проти «Меджік» налаштувала на відносно непогане майбутнє у цього клубу. Перш за все, це захист, який залишив супернику всього 69 очок. Крім того, нарешті у «Індіани» почала проглядатися геометрія нападу, в якій нарешті виникають тренди гри, при якій існують комбінації від середнього кидка. Все це може цілком допомогти постійно розтягувати захист «Кавальєрс», виводячи на кидки снайперів.

Однак, як би там не було, основна боротьба в матчі розгорнеться між Джорджем і Джеймсом. До речі, зустріч в цій частині повинна стати знаковою, і це розуміє, перш за все, Джордж. Нагадаю, що колись нинішнього лідера «Індіани» використовували саме як персонального опікуна лідерів суперника. Згодом він узяв на себе обов’язки і лідера за результативністю. Але саме зараз від Джорджа потрібно відмінна гра проти ЛеБрона в захисті.

У минулій першості гри між цими командами зазвичай були вельми наполегливими. Так, в минулому сезоні «Кавс» двічі виграли з різницею в чотири очки, один раз в п’ять (в овертаймі), а один раз розгромно програли (14 очок). У зв’язку з цим я б ризикнув поставити на чисту перемогу «Пейсерс», які набирають хід.

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат НБА
02:00/17 лис
«Індіана Пейсерс» - «Клівленд Кавальєрс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0