«Індіана» — «Філадельфія»: прогноз та ставка. «76-ті» програють першу чверть

02:00, 14 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Індіана Пейсерз» прийматиме «Філадельфію 76».

«Індіана»

«Пейсерз» в останньому матчі зробили невелику сенсацію, на виїзді обігравши «Юту», яка до цього матчу ще жодного разу не поступалася у рідних стінах. Більше того, це вдалося зробити без Каріса Леверта, який може пропустити майбутній матч, але в строю Брогдон та Сабоніс. У чудовій формі зараз і Макконнелл, який продуктивно виходить із лави запасних. Після складної виїзної серії «Індіана», напевно, намагатиметься вдало зіграти і перед своїми вболівальниками. У рідних стінах «Індіана» виглядає дуже непогано, поступившись лише двічі у п’яти битвах, капітулювавши перед «Бакс» та «Нікс».

«Філадельфія»

«Сіксерс» перебувають у складному становищі. Ще нещодавно команди була серед лідерів Сходу, але після трьох поразок поспіль дещо скотилася вниз. Явно не вистачає Ембіїда, який через ковід пропустить ще тиждень. Повернувся до ладу Харріс, але відсутність лідера позначається дуже сильно. Не грає і Грін. На виїзді «76-ті» виграли чотири з п’яти матчів, але переважно у суперниках були поточні аутсайдери. У Нью-Йорку перемогти не вдалося і лише вікторія у Чикаго — це показник рівня команди Дока Ріверса.

Прогноз

Напрошується ставка на «Індіану», але серія поразки «76-х» відверто затяглася навіть за їхніх проблем зі складом. У цьому випадку цікавим виглядає ставка на перемогу «Індіани» у першій чверті. Ці дві команди є лідерами у лізі по грі в стартові 12 хвилин. У «Філадельфії» 10 перемог у 13 матчах, а у «Індіани» — 9 та 4 у п’яти домашніх матчах. До того ж «Пейсерз» у середньому за першу 12-хвилинку набирають по 32 очки проти 28 у «Філаделбфії», яка буде без Ембіїда і грає на виїзді. Перемога «Індіани» з форою (0) у першій чверті виглядає непогано.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:00/14 лис
«Індіана» — «Філадельфія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі