«Х’юстон Рокетс» – «Філадельфія 76». Прогноз Дмитра Донського

03:00/15 лис '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Х’юстон Рокетс» – «Філадельфія 76» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з понеділка на вівторок в «Тойота-центрі» в Х’юстоні. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі «Філадельфія» за традицією не програє в Х’юстоні занадто багато.

З одного боку, питання про переможця в цьому матчі вирішено, оскільки «Х’юстон Рокетс», який програв в останньому матчі «Сперс» (101:106), хоче помститися кожному, хто попадеться по дорозі. Більш того, матч відбудеться на полі «Рокетс». І, нарешті, суперником команди тренера Майка Д’Ентоні стане «Філадельфія Сіксерс», яка проводить черговий поганий сезон. Нещодавно вигравши свій перший матч, підопічні тренера Бретта Брауна вже встигли пропустити нокаут від «Хоукс» (96:117). Чи варто говорити про те, що у клубу є шанси проти Джеймса Хардена і компанії?

Я і не намагаюся сказати про це, але хотілося б виокремити той факт, що «Філадельфія» цілком може нав’язати боротьбу чи не будь-якому з суперників. Немає сумніву, що за складом «Сіксерс» мають досить талановитих гравців. Однак, тренер тут залишає бажати, м’яко кажучи, кращого. Враження, що Браун ніколи не працював в штабі Грегга Поповича, він нічому не навчився у нього. Хоча Попович відгукувався про Брауна, як про дуже талановитого фахівця. Зараз у Брауна настав тренд дальніх кидків, і в нинішньому сезоні «Сіксерс» намагаються кидати здалеку по справі і без. У цьому сезоні «Філадельфія» кидає по кільцю суперника 28,4 рази, маючи, втім, лише – 35,2 відсотка.

Судячи з усього, триочкові можуть стати ключем до цього матчу, тому що «Х’юстон» по доброті своїй любить пропускати 36,3 відсотка здалеку. Так, в останніх матчах захист дуги виглядає трохи краще (32,4 в останніх трьох іграх), але все ж не зовсім впевнено. Думаю, що завдяки такій, досить дикій стратегії, «Філадельфія» зможе нав’язати боротьбу «Рокетс» в майбутньому матчі. Як не дивно, але останні два матчі в Х’юстоні «Сіксерс» проводили добре. Що й казати, в 2014-му році «Рокетс» виграли лише одне, а рік по тому лише два очки. Саме тому спрогнозую, що і в майбутньому матчі у «Х’юстона» будуть проблеми. Беру фору (+11,5) на «Сіксерс».

Ординар: Програш
«Х'юстон Рокетс» - «Філадельфія 76»
15.11.2016 03:00 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат НБА
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0