Хуан Мартін Дель Потро – Станіслас Ваврінка. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:30, 08 вер 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Хуан Мартін Дель Потро – Станіслас Ваврінка в чвертьфіналі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить у Нью Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з середи на четвер. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі аргентинець отримає перемогу над швейцарцем.

Так, як зараз грає Стен Ваврінка, мені не подобається. Вважаю, що Хуан Мартін Дель Потро – фаворит в цій зустрічі. Не все добре йде у Ваврінки, він і ракетки ламає, і сет програє Марченко. Не все у нього виходить так, як йому б хотілося. Звичайно, він може додати, він часом і під час матчу починає грати краще, все потрапляти. Але якось поки не простежується у нього безпомилкова гра. Боюся, що він все-таки поступиться Дель Потро, який продовжує йти до своєї кращої гри. Кілька місяців тому ми і подумати не могли, що він знову буде грати настільки здорово.

З величезним проміжком у часі Дель Потро виграв чотири останні матчі у Ваврінки. Правда, на харді жодного разу вони не грали. Але, можливо, хард – це краще покриття Дель Потро. А останній матч у Стена він виграв на Вімблдоні в цьому році. Подобається натиск в грі Дель Потро, дуже потужний форхенд у нього, надійний удар зліва, з якого він також може загострювати. Я тут ставлю все-таки на перемогу аргентинця.

Ординар: Програш
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Чвертьфінал
03:30/8 вер
Хуан Мартін Дель Потро - Станіслас Ваврінка
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0