Хорватія U-19 – Нідерланди U-19. Прогноз Вадима Скічка

13:00/12 лип '16

Щойно у Франції закінчився Євро-2016 серед дорослих, у Німеччині вже стартувала юнацька першість континенту. Змагання серед команд U-19 триватимуть впродовж двох тижнів на стадіонах землі Баден-Вюртемберг на півдні Німеччини. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко традиційно рекомендує ставку на тотал карток.

Навіть якщо Ви не знайомі з юнацьким футболом, турнір рівня Євро має Вас зацікавити. Саме на таких змаганнях спалахують молоді зірки рівня Погба, Умтіті, Комана, Зельке, Пако Алькасера, Хесе, Жоао Маріо, тощо.

У вівторок вдень на «Донауштадіоні» в Ульмі зустрінуться збірні Хорватії та Нідерландів. «Помаранчевих», до речі, тренує славетний Арон Вінтер. Обидві команди впродовж кваліфікації не зазнали жодної поразки, продемонстрували майже зразковий футбол і цілком заслужено потрапили до фінальної стадії у Німеччині.

Передбачити переможця цього матчу достатньо складно, я більше схиляюся до Нідерландів, але найімовірнішим є варіант «обидві заб’ють». Але я звично пропоную ставку на картки. Зазвичай юнаки не грають грубо і у матчах за участі команд U-19 невелика кількість карток. Показники Хорватії за жовтими картками у кваліфікації: Хорватія 3:1 Чорногорія, Хорватія 2:2 Казахстан, Угорщина 4:4 Хорватія, Хорватія 1:0 Болгарія, Шотландія 2:0 Хорватія, Хорватія 2:5 Бельгія. Показники Нідерландів за тим же критерієм: Нідерланди 0:4 Гібралтар, Нідерланди 0:0 Ліхтенштейн, Франція 2:4 Нідерланди, Нідерланди 1:3 України, Нідерланди 0:3 Північна Ірландія, Польща 4:2 Нідерланди. Зауважте, занадто мало «верхових» матчів.

На противагу усім наведеним статистичним показникам – персона арбітра матчу. Гру Хорватії та Нідерландів обслуговуватиме наш добре знайомий Анатолій Жабченко. Жабченко в УПЛ в середньому показує більше 5 карток за гру, він обслуговував дві гри кваліфікації на Євро U-19: Естонія – Вірменія (4 картки), Чехія – Естонія (5 карток). Як бачимо Жабченко любить діставати картки з кишені. Сподіваюся, він не зрадить своїй манері і на юнацькому Євро.

Ординар: Повернення
Євро-2016 U-19
13:00/12 лип
Хорватія U-19 - Нідерланди U-19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0