Хорватія – Словенія: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 07 вер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Хорватія – Словенія.

Хорвати – головні конкуренти збірної Росії. Ми пам’ятаємо, як починався для них відбірковий турнір. Якраз в Словенії вони дуже поганий результат показали. Звісно ж, вони пам’ятають про це. І без сумнівів, хорвати бажають помститися. З огляду на те, як Хорватія грає вдома, у неї дуже хороші шанси на перемогу.

Якщо ми говоримо про те, що команда Валерія Карпіна демонструє зараз нормальний результат (нічия вдома з Хорватією й гостьова перемога над Кіпром), то для хорватів результат подвійно нормальний (виграли в Словаччині й не програли в Росії). У них стратегічна перевага – найлегший календар. А гра з Росією, прямим конкурентом, вдома в листопаді.

Анітрохи не сумніваюся в перемозі хорватської збірної. Вважаю, що вона набагато сильніша, набагато вища за класом, навіть з урахуванням всіх втрат і відходу провідних гравців, яких ми запам’ятали по тріумфальному для них ЧС-2018. Все одно вважаю, що сил достатньо, щоб матч вигравати. Хороший коефіцієнт на перемогу Хорватії з форою (-1) – 2,32. Якщо що – повернення. Впевненість – 7 по 10-бальній системі.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/7 вер
Хорватія – Словенія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі