Хорватія – Італія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 24 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Хорватія – Італія.

Головний і найбільш статусний матч третього туру Євро. Якби хорвати зуміли обіграти Албанію, то їх у матчі з італійцями цілком влаштовувала б нічия і скоріш за все «Скуадра Адзурра» і «картаті» розіграли б шахову партію, результат якої задовольним би усіх. Але Хорватія втратила перемогу над албанцями на останній секундах, і тепер її влаштовує лише перемога над чинними чемпіонами Європи.

І треба визнати, що шанси є. Ця команда зовсім не та, що була у Італії три роки тому. У другому турі італійці поступились Іспанії 0:1. І рахунок не має вводити в оману – гра не було близькою, насправді іспанці повністю володіли ініціативою і не дали «Скуадрі Адзуррі» створити жодного небезпечного моменту.

Втім, проти хорватів італійцям і не потрібно забивати. Грати на нічию збірна Італії традиційно вміє (можемо згадати 0:0 із Україною), а тому не чекаю від цього матчу багато забитих голів. Тотал менше (3.0) – оптимальний вибір.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група В. 3-й тур
22:00/24 чер
Хорватія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі