Хорватія – Іспанія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45/15 лис '18

Те, що трапилося у першій грі з Іспанією у Лізі Націй, стало для хорватів справжнім ударом. Віце-чемпіони світу і поразка 0:6 якось не дуже в’яжуться до купи. Хай там як, це сталося, і тепер Хорватія на межі вильоту з Ліги А. «Картаті» цього не заслуговують, а отже спробують помститися іспанцям вдома, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Інакше, як катастрофічним, результат хорватів у Іспанії не назвеш. Хай би якою не була сильною «Червона Фурія», але 6 м’ячів… Добре, забули. На хорватів очікують два надзвичайно складні іспити у Лізі Націй – Іспанія у Загребі та Англія у Лондоні. Златко Далич майже не має проблем зі складом, а якось особливо налаштовуватися після вересневого погрому «Картатим» і не потрібно. Якщо навіть перемогти не вдасться, то зуби хорвати мають показати.

В разі перемоги команда Луїса Енріке достроково виграє групу, тому певна мотивація присутня. Однак Іспанія на виїзді не така переконлива, як вдома. «Червона Фурія» має чотириматчеву серію з пропущеними м’ячами на чужих стадіонах. Тому варіант «обидві заб’ють» дуже життєздатний. Потреба і змога є як у господарів, так і у гостей.

Ординар: Виграш
Ліга Націй
21:45/15 лис
Хорватія – Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0