Хорватія – Франція: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 06 чер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч Ліги націй Хорватія – Франція.

Останніми роками Франція й Хорватія – не розлий вода суперники. Та скільки б вони не зустрічалися, усе одно їхнє протистояння асоціюється із вирішальним матчем Мундіалю-2018. Після того вони відіграли ще два рази, кожен з яких афішували як рімейк того фіналу. В абсолютно усіх «триколірні» були сильнішими, тож поки це якийсь фатум для «картатих».

До нового побачення команди підходять у статуті «лузерів». Адже обидві провалили стартовий тур Ліги Націй. Причому дуже несподівано, у домашніх іграх. Ті невдачі швидше були як виняток з правил, адже і колектив Дешама, і колектив Даліча показали цілком гідну гру. Програти ще раз – це до неможливого ускладнити собі ситуацію у групі. Якщо для хорватів це не так болісно, то французи не можуть собі дозволити скотитися на дно і виступати безславно у турнірі, статус переможця якого їм треба відстоювати як ні як.

З їхнім-то складом, серед якого важко навіть визначити основний – настільки взаємозамінними є гравці на будь-якій позиції. Відтак холодний душ у першому турі «півники» прийняли, збадьорилися – далі час тримати власну марку. А вона в них висока.

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/6 чер
Хорватія - Франція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
288
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі