Хорватія – Албанія: прогноз і ставка | Дебютні три бали, на досвіді

16:00, 19 чер 2024
Відкриваємо 2-й тур Євро-2024 із протистояння на «Фолькспаркштадіоні» у Гамбурзі, де силами поміряються два представники Балканського півострова. Придивляємось до підсумкового успіху фаворита.

Розчарувала Хорватія у першій половині матчу проти іспанців. Провалився центр поля на чолі з Модричем, якому не вистачало швидкості встигати за тим же Руїсом й бетонувати опорну зону. Провалилися і фланги «шашкових», ще й в атаці все виглядало беззубо. Питання відносно переможця були зняті ще до перерви (0:3), тоді як більш відкритий футбол балканців у другому таймі дозволив лише наколотити високі показники статистики (удари й тощо), причому «картаті» втратили декілька забійних моментів (нереалізований пенальті, …), аби повернути інтригу в поєдинок.

Без сумнівів, албанців заносимо до списку найслабших учасників на турнірі. Окрім рекордно швидкого голу Байрамі, більше нема чого й згадати з боку балканців. Італія увімкнула високу інтенсивність й «червоно-чорні» посипалися у всіх лініях. По-хорошому, перша половина мала завершуватися з різницею в два-три м’ячі на користь «Скуадри Адзурри». Тайм №2 очікувано був прагматичний з боку Спаллетті. Італійці вкрай мало створювали гостроти біля чужих воріт, граючи за результатом, утримуючи мінімальну перевагу у своїй типовій манері (2:1).

За першими матчами можна зробити сміливий висновок: хорватам є куди додавати і те, що не залетіло у грі проти Іспанії – це лише нещасний випадок. Албанія продемонструвала свою повну безпорадність стосовно ідеї. Незважаючи на те, що «червоно-чорні» поступилися італійцям із мінімальним рахунком, по грі чітко простежувалася відсутність розуміння, як саме необхідно протистояти інтенсивному футболу «Скуадри». На свій гол-два «шашкові» награють й водночас фавориту не повинно скласти труднощів розкусити примітивну тактику андердога. Суха вікторія Даліча і Ко або ж «П1 + ТМ 3.5».

Ординар: Програш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
16:00/19 чер
Хорватія – Албанія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі