«Хімік» — «Ювентус». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 13 січ 2016

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол» дає свій прогноз на черговий матч чемпіона України, БК «Хімік», у другому етапі Кубку Європи FIBA.

І знову «Ювентус»! І знову не той, не футбольний, не з Італії. Здавалося, литовці та українці вже завершили серію матчів цього сезону, як доля, в особі формату Кубка Європи ФІБА, підкинула командам ще дві можливості визначити, хто з них краще грає в баскетбол цього року.

Нагадаємо, на першому етапі «Ювентус» та «Хімік» були в одній групі, обидві зустрічі виграла команда Олега Юшкіна. «Хімік» спокійно кваліфікувався далі з першого місця, а ось «Ювентус» виграв важку боротьбу аби стати однією з декількох кращих третіх команд першого раунду… і потрапив до однієї групи з чемпіоном України вже на етапі №2! То ж, сьогодні команди проведуть третій очний матч за два місяці. А буде ще й четвертий.

За цей час суттєвих змін в командах не сталося. «Ювентус» продовжує виправдовувати свій статус 4-5 команди чемпіонату Литви, «Хімік» стабільно перший в Україні, хоча в суботу зазнав другої поразки в сезоні – і знову від київського «Динамо». Утім, тут хлопці з міста Южнє мають картати самі себе: усі шанси перемогти в них були, а за прохолодне ставлення до важливих ігор можуть покарати навіть в доволі слабкому цього року чемпіонаті України.

Обидві зустрічі команд на першому етапі не тільки завершилися перемогами «Хіміка», але й були результативними. В той же час, як ми з вами вже знаємо, «Хімік» достатньо консервативно грає на європейський арені — повільний темп, невелика кількість кидків, жорсткий захист. Вважаю, що від цих принципів хлопці Олега Юшкіна не відійдуть й сьогодні. «Ювентус» грає куди швидше, але на виїзді литовцям буде важко нав’язати свою гру. Якщо ж «біло-зеленим» вдасться нейтралізувати головного снайпера гостей Спенсера Баттерфілда, справу можна буде вважати вирішеною.

Як ви вже мабуть зрозуміли, на цей матч я порекомендую вам ставку «тотал менше» — а саме, тотал менше 146 очок за букмекерською конторою William Hill. В Європі «Хімік» впевнено притримується генеральної лінії. Думаю, сьогодні в чемпіонів України це теж вийде.

Ординар: Програш
Кубок Європи ФІБА
18:00/13 січ
«Хімік» — «Ювентус»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0