«Хімік» — «Динамо». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 25 кві 2016
Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на перший матч фінальної серії між «Хіміком» та «Динамо». 

Фінальна серія сезону в чемпіонаті України стартує сьогодні в Южному: «Хімік» розпочне захист чемпіонського титулу в протистоянні з київським «Динамо».

Обидві команди пройшли довгий шлях до цієї серії. Для «Хіміка» він був непростим через додаткове навантаження у вигляді єврокубків – сьогодні команда Олега Юшкіна вийде на свій 54-й офіційний матч в сезоні. Утім, «Хімік» доволі швидко розібрався з «Мавпами» в півфіналі та мав майже тиждень на відновлення та підготовку.

«Динамо», повноцінний дебютант чемпіонатів України, витратило п’ять матчів на перемогу в дуелі з «Кривбасом», але все ж таки здобуло омріяне місце в фіналі. Для нового клубу це безперечний успіх, хоча треба зазначати, що за підбором виконавців кияни є ледь не найкращою командою в країні.

«Хімік» виглядає фаворитом серії, але нас чекає достатньо цікаве протистояння з багатьма невідомими. В першій грі господарі будуть беззаперечним фаворитом – фактор втоми киян, які закінчили півфінал лише в п’ятницю, має датися взнаки. «Хімік» матиме перевагу в свіжості та глибині складу, якою варто користатися на повну.

Для цього «Біло-зеленим» треба грати швидше та форсувати темп. «Динамо» полюбляє грати в в’язкому стилі, і якщо «Хімік» націлений на успіх сьогодні, то має диктувати ритм самотужки. В цьому контексті мені видається дуже непоганим індивідуальний «тотал більше» для команди Олега Юшкіна. Букмекерська контора Pari-Match пропонує 78 очок для господарів, але я би ризикнув підвищити планку – 79 очок за 1.95. Непоганий вибір, незважаючи на те, що «Хімік» іноді «зависає» в нападі.

Ординар: Програш
Суперліга Фаворит-Спорт
18:00/25 кві
«Хімік» — «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0