Хейді Хабіб — Ніколас Мехья: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

00:30, 03 сер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру у Вашингтоні Хейді Хабіб – Ніколас Мехья.

Хейді Хабіб

Хабіб проводить найкращий сезон у кар’єрі. Представник Лівану дебютував у топ-400 рейтингу та почав пробувати свої сили на челенджерах (раніше безвилазно виступав виключно на ф’ючерсах). Тенісистові несподівано вдалося додати у багатьох ігрових компонентах, особливо варто відзначити гру на задній лінії та подачу. На рівні челенджерів поки що результатів немає, тільки фінальні стадії. Якщо врахувати, що Хейді всього 23 роки, у нього ще достатньо часу розпочати новий етап у кар’єрі.

Хабіб діє на корті прямолінійно та передбачувано. Він високо в корті приймає м’ячі, намагається заволодіти ініціативою вже після першого удару та уникає гри в обороні. Тому тенісист більшість ігрового часу проводить на швидких кортах. Хейді має непогану варіативну подачу, для нього немає жодних труднощів матч настріляти більше 10 ейсів.

Ніколас Мехья

Мехья поки що ніяк не може налагодити результати і почати просуватися в рейтингу. Торік тенісист часто їздив на челенджери, зміцнився у топ-300 та успішно конкурував із гравцями з топ-200. Але цього сезону нічого подібного і близько немає, Ніколас переживає спад, повернувся на ф’ючерси і знову відкотився до топ-400.

Мехья однаково часу проводить і швидких, і в’язких кортах. Ніколас не має явних слабких чи сильних сторін, більшість ігрових компонентів на середньому рівні.

Розбір поєдинку

Обидва тенісисти постійно виступають з перепадами, багато припускаються помилок і на рівному місці втрачають концентрацію. Переважно в майбутньому матчі виглядає Хабіб, але маю великі сумніви в його впевненій перемозі. Тож пропоную поставити на тотал більше (22).

Ординар: Програш
Лексінгтон. АТР
00:30/3 сер
Хейді Хабіб — Ніколас Мехья
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 100% на перший депозит від БК 1xBet  
Букмекерська контора 1xBet  пропонує новим гравцям поповнити рахунок на суму до 3000 гривень і отримати стільки ж у вигляді бонусу.
1587
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі