«Хаугесунн» — «Сарпсборг 08»: прогноз і ставка | Загальна результативність лягає за основу

19:00, 24 лип 2022
Недільна програма в норвезькій Елітсерії підготувала п’ять ігор, котрі залишилося зіграти в 15-му турі. Особливу увагу звертаємо на протистояння в Ругалані, де місцеві «араби» схрестять шпаги з представниками Естфолла.

Перед липневими матчами «синьо-біла» банда Ястена Гріндхауга була чи не найрезультативнішою командою вищого норвезького дивізіону, але вже як у чотирьох зустрічах поспіль «Хаугесунн» штампує виключно низи, при цьому в трьох випадках був пробитий ТМ 1.5, що для скандинавів є нонсенсом. Для 13-ї команди Елітсерії даний поєдинок стане останнім у липні, тобто гряде перерва без матчів відрізком у два тижні. Зрозуміло, що на коротку відпустку хотілося б піти у піднесеному настрої та перервати низку невдач.

Стосовно гостей з Естфолла, стабільність точно не асоціюється зі словом «Сарпсборг». Із середини травня цей колектив не в змозі не програти бодай два матчі поспіль. Слідом за перемогою обов’язково йдуть одна-дві поразки. Ось і зараз до прийдешнього протистояння восьма команда Норвегії підходить на серії із двох поразок. До речі, тричі поспіль 08-мі ще не програвали в ході нинішньої першості. Власне, гра проти одного з аутсайдерів й дасть відповідь на рахунок ігрового спаду гостей.

Акценти в даній парі розставляв у бік загальної результативності. Наприклад, у вищому дивізіоні Норвегії існує лише чотири команди, які в графі і забитих, і пропущених мають цифри за два десятки. «Хаугесунн» і «Сарпсборг 08» входять до їх числа (21:27 та 29:23 відповідно). Єдине, що бентежить – це особисті зустрічі, де в основному простежується низ за тоталом, але водночас ставка на обмін голами проходить доволі часто. Тим не менш, спиратимемося на цифри команд в ході нинішнього чемпіонату, котрі нам кажуть, що голам у грі бути.

Ординар: Виграш
Елітсерія. 15-й тур
19:00/24 лип
«Хаугесунн» — «Сарпсборг 08»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі