«Халл» – «Міддлсбро». Прогноз Івана Громікова

21:45/05 кві '17

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Халлом» та «Міддлсбро» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Велике протистояння біля дна турнірної таблиці. Якщо «Міддлсбро» програє цей матч, то у спасіння команди Стіва Ан’ю перестануть вірити навіть великі оптимісти. І «Халл» – великий фаворит. Після приходу Марку Сілви «Тигри» виграли майже кожен поєдинок на своєму полі. Букмекери оцінюють їхній успіх у середу дуже посереднім коефіцієнтом — таким, на який не хочеться ставити, коли мова йде про вісімнадцяту команду чемпіонату.

Мій вибір може здатися трохи інтуїтивним, але я пропоную поставити на нічийний результат. «Міддлсбро» у неділю грав на полі іншого конкурента – «Свонсі», і команда Анˋю, незважаючи на деякі відрізки, знову виглядала дуже прагматичною та згодною на нічию, як це було в часи Айтора Каранки. Зрозуміти логіку просто: новий менеджер не хоче ризикувати в іграх з конкурентами, тому робить ставку на надійність — те, що у «Боро» є в принципі. Нічия, як мінімум, не дозволяє «Свонсі» та «Халлу» відірватися.

І тому я думаю, що команді Сілви може буде складно здобути три очки, а «Боро» хай і змінив тренера, але знає надійний шлях до нічийного результату. Його і оберу — з коефіцієнтом 3.25.

Ординар: Програш
АПЛ
21:45/5 кві
«Халл» - «Міддлсбро»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0