Григор Дімітров – Хуберт Гуркач: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:30, 14 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Григор Дімітров – Хуберт Гуркач в 1/4 фіналу «Мастерс-1000» в Індіан-Веллсі.

Дуже цікаво подивитися на Григора Дімітрова після камбеку в матчі з Данилом Медведєвим. По цей час трошки в шоку від того, що росіянин не втримав перемогу в такій грі. Але щось схоже ми бачили в Цинциннаті, коли Даня програв Андрію Рубльову. З колії це його не вибило. Слідом він виграв US Open. Думаю, й зараз це просто випадковість. Втрата концентрації, а назад налаштуватися не вийшло, на жаль. Але це не скасовує того, що ми давно не бачили такого Дімітрова. В хорошому стані болгарин, грає активно, досить гостро.

Хуберт Гуркач дуже сильне враження залишив по матчу з Асланом Карацевим – просто «не помітив» росіянина. На великій свободі грає поляк, розмашисто, потужно. Зупинити його зараз непросто.

Але мені здається, що Дімітров здатен поборотися. Він з подачі відразу намагається атакувати, розвивати атаки. А Гуркачу не дуже комфортно оборонятися. Він любить сам контролювати ситуацію. І тут може бути цікаве зіткнення. Я припущу, що тенісисти проведуть не менше ніж 23 гейми.

Ординар: Виграш
Турнір ATP. Індіан-Веллс. 1/4 фіналу
22:30/14 жов
Григор Дімітров – Хуберт Гуркач
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
297
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі