Грузія – Чехія: прогноз і ставка | Все заради перемоги!

16:00, 22 чер 2024
Відкриваємо останній ігровий день 2-го туру Євро-2024. Максимальна конкуренція в дуелі на «Фолькспаркштадіоні» у Гамбурзі гарантовано.

«Хрестоносці» сподобалися у поєдинку з Туреччиною. Мабуть, що прийдешній матч можна охрестити як найяскравіший на форумі по сьогоднішній день з точки зору атаки на атаку, при цьому гра не була односторонньою. Грузія цілком могла забивати і два, і три голи, тоді я обороні трохи не вистачило індивідуального класу гравців. Що особливо дивує за всієї статистики закавказців – лідерські якості Хвічі відійшли на другий план. Підопічні Саньоля показали себе як єдине ціле. За таку команду хочеться вболівати і з нетерпінням чекати на наступну зустріч.

https://www.youtube.com/watch?v=X7UAWcikqQQ

«Чеський локомотив» обрав максимально оборонний футбол у протистоянні з Португалією, котрий в більшій мірі виправдав себе. Зовсім трохи не вистачило колективу Гашека дотерпіти до нічиї, в той час як за рахунку 1:0 на користь чехів стався курйозний автогол, котрий надав «селесао» психологічної впевненості. Тепер же у Соучека і компанії лише один вихід – грати відкрито, з акцентом на взяття трьох балів у турі №2, після чого можна розраховувати на нічийний підсумок в дуелі з турками. Важко сказати, чи виправданий коефіцієнт на успіху фаворита (1.77). Скоріше, варто пошукати альтернативу у вигляді статистики.

Обирати переможця у даній парі – справа невдячна і не раціональна. За прикладом далеко ходити не треба. У матчі між двома балканськими збірними, Словенія – Сербія, де при скромному загальному тоталі фолів (21), рефері шість разів діставав жовту з кишені. Саме так і має статистично виглядати дуель за путівку до 1/8-ї фіналу. Для чехів і грузинів поєдинок 2-го туру має ту ж вагу, що вищезгаданий у групі С. Які можуть бути показники ж/к в іграх топ-важливості за участю «хрестоносців», наочно демонструють березневі стикові матчі, де з Люксембургом і Грецією фіксувалося 10 й 7 попереджень відповідно.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група F. 2-й тур
16:00/22 чер
Грузія – Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі