Грузія – Чехія: прогноз і ставка Максима Кравця

16:00, 22 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Грузія – Чехія.

Грузія та Чехія – дві команди, які хоч і поступились в першому турі, але заслужили, мабуть найбільшу симпатію та повагу і від своїх, і від нейтральних вболівальників. Грузія у своєму дебютному історичному матчі на Євро до останніх секунд билась із Туреччиною і навіть цілком могла зрівняти рахунок, а натомість пропустила третій гол у порожні ворота.

Насправді, це був не виправданий ризик від Мамардашвілі, адже різниця голів за цього формату Євро надзвичайно важлива і різниця між 1:2 та 1:3, насправді, є. Але ж Грузія це не про прагматизм, за це їх і люблять.

Чехам, мабуть, не пощастило ще більше. Вони взагалі відрили рахунок проти грізної Португалії, але два зовсім не обов’язкових голи наприкінці гри позбавили чехів навіть нічиї. Втім, гадаю, що у другому турі Чехія все ж візьме своє. І хоча там немає суперзірок рівня Кварацхелії, в цілому у чехів куди більше сильна та збалансована команда.

Я не хочу нічого вигадувати, а просто поставлю на перемогу Чехії. Коефіцієнт 1,77 вважаю доволі високим (особисто я давав би десь 1,60) і вартим того, що б на це поставити.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Євро-2024. Група F. 2-й тур
16:00/22 чер
Грузія – Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі