Грузія – Чехія: прогноз і ставка Максима Гіленка

16:00, 22 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Грузія – Чехія.

Туреччина та Чехія у першому турі якщо не однозначно, то досить переконливо відповіли на запитання, навіщо розширювати чемпіонат Європи до 24 команд та давати багато шансів у кваліфікаціях. За старої формули грузинів на турнірі не було б точно, могло не бути і турків – а їхня очна зустріч подарувала гарну заявку на найкращий матч турніру. Зрозуміло, що багато ігор ще попереду, але такий яскраво-дворовий футбол ми з величезною ймовірністю більше не побачимо.

Так пластуються, блокуючи удари по порожніх воротах, навіть у Чемпіоншипі вже далеко не найкращі команди. До турків багато питань, але, звісно, до команди Сакартвело їх ще більше. Дуже наївна гра біля своїх воріт, завдяки якій пропускати у кожній грі Євро вони мають більше двох. Адже з турками ще й пощастило з міліметровим офсайдом Йилдиза, і з безліччю моментів, які вони просто не реалізували.

Джаба Канкава, що дивно, сам відмовився від поїздки до Німеччини. 38 років, здоров’я не дозволило після сезону у «Словані» бігати ще й за збірну – але, цікаво, зараз він точно ні про що не шкодує? Суворий, олдскульний опорник грузинам би не завадив… У Чехії команда, оборона якої просто в іншому всесвіті за рівнем організації, Шик провів шикарний сезон, пресингують чехи теж чудово – загалом, не бачу, у зв’язку з чим у них мають виникнути проблеми.

Ординар: Програш
Євро-2024. Група F. 2-й тур
16:00/22 чер
Грузія – Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі