Греція – Ліхтенштейн. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 08 вер 2019
У Афінах зіграють дві команди, які посідають два найнижчі місця у групі J. Але різниця між ними суттєва. Ліхтенштейн точно ні на що не претендує і розраховує хіба що забити перший м’яч у кваліфікації на Євро-2020. Натомість греки ще можуть почати все з початку та героїчно поборотися за топ-2, хоча це буде надзвичайно складно. В будь-якому разі команда Джона ван ‘т Схіпа зобов’язана перемагати збірну крихітної країни, запевняє постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

Влітку Греція змінила тренера. Замість Ангелоса Анастасіадіса еллінів очолив Джон ван ‘т Схіп, який раніше зі збірними не працював, зате був головним у «Зволле», «Мельбурн Сіті», «Гвадалахарі», «Мельбурн Гарт» і «Твенте». Нідерландець не дав бажаного миттєвого результату – греки поступилися 0:1 у Фінляндії. Матч із Ліхтенштейном – шанс нарешті виграти та перервати серію з п’яти матчів поспіль без перемог. До речі, та серія тягнеться саме із зустрічі з Ліхтенштейном на виїзді. Сумно, але нинішній стан збірної Греції далекий від оптимального. Із захистом наче все в порядку: Костас Стафілідіс з «Гоффенгайма», Костас Манолас з «Наполі» та Сократіс Папастатопулос з «Арсенала». У нападі ж купа молодих серед яких виділяється Ефтіміс Кулуріс, який запалює у «Тулузі».

Та навіть у таких умовах Греція має впевнено обігрувати скромний Ліхтенштейн. У цій кваліфікації ліхтенштейнці ще навіть не забивали, а на виїзді стабільно отримували щонайменше по три м’ячі у власні ворота. 0:6 з Італією, 0:3 з Вірменією та 0:5 з Боснією і Герцеговиною. Моє очікування таке: греки мають увесь свій біль вимістити на гостях з крихітної країни. Мають вони, зрештою, якусь гідність і бажання помститися за усі страждання навесні та влітку чи ні? Хоча не здивуюся, якщо саме грекам Ліхтенштейн нарешті заб’є свій перший м’яч у цій кваліфікації. Поспішайте, коефіцієнт на тотал матчу падає.

Ординар: Програш
Кваліфікація на Євро-2020
21:45/8 вер
Греція - Ліхтенштейн
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0