Греція – Іспанія: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 11 лис 2021
Надзвичайно цікаве становище команд у групі В перед останніми двома турами. Все йде до того, що Швеція та Іспанія зустрінуться у останній ігровий день аби з’ясувати хто посяде перше місце у групі. Втім, аби це сталося, іспанцям треба не відпустити шведів задалеко від себе. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко передбачає справжню війну у Афінах.

Всі тільки й говорять про майбутнє протистояння Іспанії та Швеції у Севільї. Але постривайте, якщо іспанці поступляться у Греції, а шведи переможуть у Грузії, то доля першого місця з’ясується ще до останнього туру. Саме тому іспанська преса матч у Афінах назвала першим фіналом. Справді, відповідальність для «Червоної Фурії» найвища. Помилятися та втрачати очки заборонено. Пікантності зустрічі додає той факт, що грекам необхідна лише перемога аби зберігати шанси на вихід на ЧС-2022. Тож обом колективам є ще доводити та за що змагатися.

За таких передумов не уникнути зіткнень і нервів. Перший матч між Іспанією та Грецією містив у собі всього три попередження. Це пусте. У Афінах у цьому контексті буде спекотніше, ніж у Гранаді. По-перше, важливість матчу я вже зазначив. По-друге, у березні не було вболівальників, а зараз вони будуть. По-третє, рефері такий, що не даватиме футболістам розпускатися. Шимон Марчиняк цього сезону за матч в середньому видає 4,5 попередження. Він уже обслуговував матч Греції у цій кваліфікації. У березні греки приймали Грузію і в тому матчі польський арбітр показав 7 жовтих карток. Ви собі уявляєте, наскільки гра Греції та Іспанії важливіша? Тож чекаймо на велику кількість попереджень від Марчиняка.

Ординар: Виграш
Кваліфікація на ЧС-2022
21:45/11 лис
Греція - Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
345
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі