Греція – Боснія і Герцеговина. Прогноз Вадима Скічка

21:45/13 лис '16

У протистоянні Греції та Боснії і Герцеговини вкрай складно виділити фаворита. Греки розташовуються вище у турнірній таблиці, але вони ще не зустрічалися з Бельгією. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко намагається розібратися на що можна поставити у цій грі.

Перш за все Греція та Боснія і Герцеговина це основні претенденти на другу сходинку групи Н. Звісно, Бельгія тут фаворит, а Естонія, Кіпр і Гібралтар навряд чи зможуть претендувати за високі місця. Відтак протистояння греків і боснійців є ключовим. Загалом команди зіграли між собою 7 матчів: чотири виграли греки, двічі була нічия і лише одна перемога збірної Боснії і Герцеговини. Цікаво, що у трьох останніх офіційних іграх боснійці не поступалися грекам.

Греція під керівництвом німця Мікаеля Скіббе вже не програє всім підряд, як це було минулого відбіркового циклу. Наразі греки взяли 9 очок з 9 можливих і з позитивом підходять до дуелі з прямим конкурентом. З основних гравців бракує лише Маноласа з «Роми», але це може певним чином зіграти за одну зі ставок, а саме – «обидві заб’ють». Для Греції обов’язковим завданням є забити конкуренту у домашньому матчі, особливо після безгольової домашньої поразки від Білорусі у товариській грі. Загалом господарів може влаштувати навіть нічия, але сподіватися на такий результат надто небезпечно навіть попри візуальну рівність шансів у команд – не дарма ж коефіцієнти букмекерів на П1 нічию та П2 майже рівні!

А у Боснії і Герцеговини є Джеко. Едін у феноменальній формі у Серії А, саме він своїми голами забезпечив перемогу над Кіпром. Боснійці зазвичай потужно грають вдома, але й на виїзді вмінь Джеко, Ібішевича, П’янича та компанії має вистачити аби відзначитися бодай раз. Оборона у греків (та ще й без Маноласа) небезгрішна, а такій потужній атакувальній збірній, як Боснія і Герцеговина, просто негоже другий матч поспіль не забивати. Хоча загалом охарактеризую шанси обох команд як рівні та додатково запропоную ставку на нічию.

Ординар: Виграш
Греція – Боснія і Герцеговина
13.11.2016 21:45 ЕЕТ
ЧС-2018
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
Греція – Боснія і Герцеговина
13.11.2016 21:45 ЕЕТ
ЧС-2018
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.06.2017 по 30.06.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0