«Говерла» – «Волинь». Прогноз Олександра Золотогорського

14:00, 14 тра 2016

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський зробив прогноз на стартовий матч останнього 26-го туру Чемпіонату України. Він вірить у результативну перемогу «Волині» у матчі проти «Говерли»

Так вже сталося, що в матчах останнього туру Чемпіонату України вже практично нічого не вирішується. Тим більше це стосується матчу «Говерли» та «Волині».

Але мені здається, що лучани все ж таки більш вмотивовані. Вони, все ж таки, дуже гідно відіграли останні матчі. Не вигравали, але як мінімум створювали проблеми дуже сильним суперникам. Думаю, «Волині» було б приємно завершити свою історію в українській еліті перемогою.

А «Говерла» – взагалі команда без стрижня. 7 поспіль поразок. Та ще й без забитих м’ячів. З купою пропущених.  Як на мене, перемога «Волині» читається. Але ризикну передбачити, що цього разу ужгородці мають шанс забити. Все ж таки, і оборона лучан – не безгрішна. І взагалі, в таких матчах без зобов’язань, може бути доволі відкрита гра.

Хочу спіймати приємний коефіцієнт, тож пропоную таку ставку: «Волинь» виграє і тотал більше 2.5 за 2.55 на Parimatch.

Ординар: Виграш
УПЛ
14:00/14 тра
«Говерла» – «Волинь»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0