«Городея» – «Шахтар» Солігорськ. Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 28 бер 2020
Цей матч насамперед цікавий тим, що очільником «Гірників» є українець Юрій Вернидуб. До речі, він єдиний іноземний тренер у Вищій лізі Білорусі. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає успіх «Шахтаря».

Команда Юрія Вернидуба програла перший тур, а для претендентів на чемпіонство це недозволена рокіш. «Гірники» за увесь попередній чемпіонат лише раз поступилися вдома. Тому тепер у них нема вибору – лише перемога. Тим більше, що «Городея» історично є зручним суперником для «Гірників». «Шахтар» переміг у п’яти попередніх зустрічей з «Цукровиками». До речі, солігорці не пропустили у жодному з тих шести матчів. За складом і за амбіціями «Шахтар» і «Городея» зовсім різні, тому саме гості є фаворитами гри.

Безперечно на одному з найменших стадіонів ліги у Городеї буде конкурентний футбол. Обидва колективи у минулому сезоні не відрізнялися феєричною результативністю: «Городея» вдома, а «Шахтар» на виїзді. Попри цілком можливий низ у Городеї я все ж повірю у команду Вернидуба. Їм точно заборонено втрачати очки у другій грі поспіль, тому мотивація взяти усі три очки буде помітною. «Городея» непростий суперник, але «Шахтар» за багатьма критеріями сильніший.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
18:00/28 бер
«Городея» - «Шахтар» Солігорськ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0