«Голден Стейт» — «Вашингтон»: прогноз і ставка. Команди сконцентруються на атаці

05:00, 10 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Голден Стейт Ворріорс» прийме «Вашингтон Візардс».

«Голден Стейт»

В останньому матчі проти «Мілуокі» (122:121) «воїни» перервали дуже сумну серію з семи поразок у восьми зустрічах. За повною програмою вистрілив Стефен Каррі, який набрав 42 очкі. Після такої перемоги команда Керра виглядала куражно і наступний матч знову вдома повинна провести не менше ударно.

З Каррі все нормально, тому проти слабкого захисту «Вашингтона» він знову повинен вистрілити по повній програмі. Вдома «Голден Стейт» після серії з трьох поразок зумів перемогти в двох підряд матчах. В атаці «Ворріорс» саме в рідних стінах виглядають непогано, особливо з Каррі в складі. У 9 з останніх 11 матчах «Голден Стейт» набирав не менше 110 очок, а в 5 пробив позначку в 120 пунктів.

«Вашингтон»

Столичний клуб також дочекався повернення свого лідера. Після пропуску п’яти матчів повернувся Бредлі Біл і відразу ж за 30 хвилин набрав 26 очок, а «чаклуни» перервали серію з семи виїзних поразок. Попереду у «Вашингтона» ще п’ять матчів в гостях, але склад вже бойової, так як відновився і Річі Хачімура, а Рассел Вестбрук перебуває просто в ударній формі, зафіксувавши 6 тріпл-даблів в останніх семи матчах.

Традиційно у «чаклунів» проблеми із захистом на виїзді. В середньому за матч пропускається по 117 очок, та й атака на чужих паркетах регулярно не феєрить, лише, коли трапляються суперники схожі за стилем гри і швидкості, як, наприклад «Голден Стейт». Саме ці дві команди займають перші два місця за інтенсивністю атаки.

Прогноз

Статистично тотал на матч пропонується дуже високий, в 240 очок. Це обумовлено тим, що Каррі і Біл будуть на паркеті, плюс грають найшвидші команди ліги. Незважаючи на це такий тотал брати не дуже тягне, а от хоча б в одній з чвертей сплеск результативності цілком реальний. Хоча треба визнати, що як раз тотал в 68,5 очка останнім часом рідко пробивався в матчах цих команд, але саме в очному бою він може бути пробитий.

У минулій грі, як тільки Каррі повністю здоровий повернувся на паркет, відразу ж такий тотал був подоланий. «Вашингтон» виїзді в бойовому складі також буде цілком налаштований на атаку. У 9 з останніх 10 виїзних матчах «чаклунів» такого тотала в чвертях не було. Саме час перерватися такої шаленої серії.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
05:00/10 кві
«Голден Стейт» — «Вашингтон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі