Гохфільцен. Жінки. Естафета. Прогноз Олександра Золотогорського

12:15/13 гру '15

Спортивний коментатор каналу 2+2  Олександр Золотогорський відкриває третій прогнозний день другого етапу Кубка Світу з біатлону в австрійському Гохфільцені. На черзі – жіноча естафета.

Ламав голову над прогнозом на жіночу естафету. Все дуже неоднозначно. У кожної команди є якісь слабкі місця, все може вирішити випадковість, і це не піддається аналізу.

Безумовно, фаворитки – німкені. Але не такі явні, як могло бути, якщо б побігла Дальмайєр. Лаура естафету пропускатиме. І це означає, що в суперників з’являється шанс.

Німецькі біатлоністки чудово виступають в Гохфільцені. Лижі їдуть! Але можлива перевага у швидкості тут може не стати вирішальною. Ця траса не сприяє створенню великих гандикапів ногами. Дуже важливою буде стрільба. І за цим показником, наприклад, дуже непогано виглядає збірна Росії (окрім непрогнозованої Нікуліної на 3 етапі).

І наша команда, звичайно, теж боротиметься за призи. Слабке місце в України – наш лідер. Валя Семеренко ще набрала потрібних кондицій. Хоча вона пропускала переслідування, готувалася спеціально до естафети.

Може поборотися з Німеччиною і Чехія. Склад – дуже бойовий. Навіть підсилення є в порівнянні з минулим сезоном. Харватова швидше Ландової (щоправда може настріляти).

Італія, ніби, на спаді. Але Оберхофер на двох вогневих рубежах може не проявити свої проблеми зі стрільбою, а Санфіліппо – дуже перспективна біатлоністка. Якщо не буде критичного відриву перед останнім етапом, та ж Вірер може обіграти Пройсс.

Нарешті, дуже швидка Норвегія. Тут проблема в тому, що на стрільбі може схибити Солемдаль. Якщо обійдеться, то фінішерка Екхофф дасть фору багатьом.

Ви бачите, що є багато «але». Прорахувати щось практично нереально. Якщо грати – тільки на великому коефіцієнті. Грати проти не зовсім логічного котирування. І воно є. Це безмежна віра букмекерів у Німеччину. Безумовно, вони фаворити. Але давати 2.4 на усе поле можливих суперників?!! Я не можу погодитися з таким коефіцієнтом.

Граю будь-кого (Чехія, Україна, Росія, Норвегія, Італія) проти Німеччини за 2.4 на Favbet.

Ординар: Виграш
Гохфільцен. Жінки. Естафета
13.12.2015 12:15 ЕЕТ
Кубок Світу з біатлону
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0