GODSENT vs G2. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 23 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч GODSENT vs G2, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

Обидві команди відрізняються винахідливістю і нестандартністю. Тому намагатися вгадати розвиток подій в цій зустрічі дуже нелегко.

Ще й маппули багато в чому у п’ятірок схожі: обидві сильні на Nuke і Vertigo, обидві невпевнені в своєму Inferno… Ми точно знаємо, що першу карту обиратимуть GODSENT, тому що в цьому матчі вони посіяні нижче опонентів. Букмекери вважають цих хлопців аутсайдерами зустрічі, проте я думаю, що вони здатні нав’язати боротьбу G2, здатні здивувати їх. Серед варіантів піку для kRYSTAL і Ко – Dust2, Nuke і Vertigo. Всі три карти входять в число сильних у G2, однак результати на Dust2 останнім часом у nexa і Ко не найкращі. Тому я схиляюся до того, що GODSENT в якості своєї виберуть саме цю карту, хоча можу помилятися.

У будь-якому випадку, мені дуже подобається коефіцієнт на їхню перемогу на стартовій карті. Вони напевно заготовлять для опонентів низку сюрпризів, а чи зможуть G2 швидко знайти підхід до суперника, з яким до того ж ніколи не грали очних зустрічей? Я не думаю, що GODSENT дадуться їм легко, тому бачу сенс поставити на андердога на першій карті.

Ординар: Програш
ESL One Road to Rio: Europe
19:30/23 кві
GODSENT vs G2
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0