«Глостер Сіті» – «Честер»: прогноз і ставка | Слідуємо за трендом результативності

21:45, 22 бер 2022
Плавно переміщуємося в ще більш глибокі води, у шостий дивізіон на туманному альбіоні, де на нас чекає битва команд з нижньої частини турнірної таблиці.

Відразу варто сказати, що у ставці здебільшого відштовхуватимемося від гостьового колективу, котрий у нинішньому сезоні «біжить попереду паровоза» з загальною результативністю. Представник Чешира має надпоказники за забитими/пропущеними в їхній сукупності – 54:58, що в сумі виходить 112 м’ячів. Такими високими цифрами не може похвалитися жодна команда національної ліги півночі.

На тлі гостей, «тигри» з Глостершира виглядають низовим ансамблем, але казати, що є передумови до малорезультативної битви в сьогодення не можна. «ГС» наразі йде на серії з трьох верхових поєдинків поспіль, при цьому проводить непоганий відрізок з семи матчів, в якому було програно лише одну битву. Дані позитивні результати дозволили «Глостеру» убезпечити себе від зони вильоту, піднявшись на 18-й рядок й відірватися на відстань семи пунктів від «Фарслі».

Єдиний варіант, який лежить на поверхні в даному протистоянні – це загальна результативність. Аж до 2019-го року команди між собою не перетиналися, а ось за ці три сезони (3 19-го по 21-й) всі три поєдинки були зіграні з підвищеною результативністю – 4:0, 2:1, 3:2. Виїзний «Честер» – це завжди про мінімум два пропущених з їхнього боку, плюс «сині» й самі не забувають відзначитись точним пострілом. Стосовно сьогоднішніх господарів, вони вкрай погано грають саме у рідних стінах, замикаючи таблицю за показниками на домашній арені і гості обов’язково цим фактом скористаються. Голам бути і ніяк інакше.

Ординар: Виграш
Північна національна ліга. 33-й тур
21:45/22 бер
«Глостер Сіті» – «Честер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
408
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі