«Герта» – «Гамбург»: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:30, 19 тра 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Герта» – «Гамбург» за право зіграти у Бундеслізі у сезоні-2022/23.

Перший стиковий матч за право залишитися у Бундеслізі. Досить цікава пара вийшла. «Гамбург» вже кілька років намагається вибратися з другого дивізіону.

І знову це потрібно робити через стикові матчі. Була можливість у команди пролізти безпосередньо, але у потрібні моменти «Гамбург» очки втрачав.

Досить цікаве протистояння з тренерського погляду. «Герту» очолює Фелікс Магат, який багато працював у «Гамбурзі» та досить успішно. Його добре пам’ятають. В принципі, для «Герти» дуже прикро потрапити у стики, бо потрапили туди на 92-й хвилині останнього туру. Сподівалися берлінці, що «Штутгарт» не зможе виграти свій матч, але вийшло так, як вийшло. В принципі, Магат – великий майстер таких ігор.

Вважаю, що й ті, й інші мають занадто багато проблем в обороні. Виходити треба з цього. Чи зможуть команди вирішити ці проблеми – велике питання. Я виходив би зі ставки — «обидві заб’ють». Нехай у таких матчах зазвичай забивають небагато, але тут, на мою думку, і «Гамбург» приїде забивати гол, і «Герта» чудово розуміє, що на домашньому полі треба забивати не один м’яч. Коефіцієнт досить високий – 1,86. Моя впевненість – 8 за 10-бальною системою.

Ординар: Програш
Бундесліга
21:30/19 тра
«Герта» – «Гамбург»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
293
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі