Гарбінє Мугуруса – Світлана Кузнєцова. Прогноз Ганни Чакветадзе

11:00, 28 жов 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Гарбінє Мугуруса – Світлана Кузнєцова в третьому турі «Білої групи» підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться вранці в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі росіянка отримає третю перемогу поспіль.

Кузнєцова повинна виграти і третій матч, нехай навіть вона вже вийшла в півфінал і навіть відома її суперниця. Але самолюбство має почухати їй спинку, тому Світала повинна перемогти. Вона зараз дуже здорово рухається, знаходиться у відмінній фізичній формі. Не повинна вона програвати Гарбінє Мугурусі, яка вже дві зустрічі програла, нічого толком не потрапляла. Мені не дуже зрозуміло, що трапилося з Кароліною Плішковою, яка дозволила довести матч до такої позначки, коли іспанці залишалося виграти один м’яч.

Багато помилок у Гарбінє зараз, далека вона від кращого стану. Звичайно, треба знати Світлану Кузнєцову, вона ж не може просто так взяти і виграти. У неї вічно якісь складнощі, які вона сама винаходить. Втрачати Мугурусі нічого, але Кузнєцова не захоче псувати собі настрій перед півфіналом. Ставлю на перемогу росіянки.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір року WTA. Біла група. 3 тур
11:00/28 жов
Гарбінє Мугуруса - Світлана Кузнєцова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0