Гаель Монфіс – Домінік Тім. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/15 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Гаель Монфіс – Домінік Тім в другому турі групи Івана Лендла підсумкового турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться ввечері у вівторок. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде зіграно три сети.

Сподобалася гра Домініка Тіма в першому матчі, особливо в першому сеті. Здорово він грав, бився. Але все-таки поки він не дотягує до рівня Джоковича. Серб в результаті дотиснув молодого австрійця. Але все ж ми побачили непоганий рівень готовності Домініка Тіма. А що стосується Монфіса, то він розчарував. Чекала я, що він буде більш серйозним. Але він собі не змінив. Та й видно було, що форма у нього зараз не така хороша, як на US Open.

Але не вірю я, що Монфіс знову програє в двох сетах. Все-таки у Тіма немає такої потужної подачі, не грає він в 2-3 м’ячі, як це робить Мілош Раонич. Соромно якось буде Монфісу програвати і другий матч без боротьби. У той же час і виграти швидко Монфіс не повинен. Тіма не так просто переграти, в цьому переконався і Джокович. Так що тут ризикну поставити на три партії.

Ординар: Виграш
Гаель Монфіс - Домінік Тім
15.11.2016 16:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір ATP. Група Івана Лендла. 2-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0