G2 vs Virtus.pro. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:00, 01 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч G2 vs Virtus.pro, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

Гра дуже важлива для VP: в разі поразки вони втрачають шанси вийти з групи. А ось виграш у G2 дасть «Ведмедям» надію і досить реальний шанс на потрапляння в заповітну трійку. Найбільше VP зараз не вистачає хоч якоїсь перемоги, тому що команда перебуває у чорній смузі з 6 поразок BO3-серій, з яких 5 закінчилися з рахунком 0-2. І хоч майже всі ці програші були з матчах з тір-1 командами, факт тривалої відсутності перемог не може не деморалізувати гравців.

G2, в принципі, в нормі. Вчора команда провалила матч з OG, однак там варто віддати належне саме OG, які зараз набрали дуже потужну ігрову форму. З матчів проти FaZe і TyLoo було видно, що індивідуальні навички у хлопців в порядку. Так, вони можуть не завжди швидко підлаштуватися під опонента, але часто в складі є гравець, який витягне раунд.

Як би симпатичні не були спроби VP знайти свою гру, у них зараз важкі часи. А тому робити ставку на те, що вони чарівним чином заграють саме в цьому матчі, я не буду. Найімовірніший результат – суха перемога G2.

Ординар: Виграш
ESL Pro League Season 11
19:00/1 кві
G2 vs Virtus.pro
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0