G2 vs TyLoo. Прогноз і ставка Олександра Петрика

15:15, 28 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч G2 vs TyLoo, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

В рамках ESL Pro League Season 11 сьогодні будемо спостерігати за матчем третьої команди світу G2 і китайців з TyLoo.

Сербсько-французький колектив блискуче почав 2020 рік, увірвавшись в топ-3 світового рейтингу після вдалого виступу на BLAST Premier Spring Series і IEM Katowice 2020. Не знаю, чи змогли хлопці зібратися на буткемп, тому що вони живуть в різних країнах. Думаю, що з буткемпа у будь-якої команди буде виходити грати краще.

TyLoo точно грають з однієї локації, але це їм не особливо допомогло в стартових іграх на чемпіонаті, які вони проводили з FaZe і OG. І там, і там китайців впевнено переграли з рахунком 2:0, при цьому ні на одній з карт представники Азії не змогли навіть боротьби толком нав’язати.

Очевидно. що G2 в прийдешньому матчі розглядаються в якості явного фаворита. Однак при ставці на них варто пам’ятати, що в онлайні можливо все. З огляду на те, що для G2 це буде ще і перша гра на турнірі, а TyLoo виступатимуть вже втретє, то я думаю, що є сенс не пропускати щедрий коефіцієнт на, припустимо, перемогу TyLoo хоча б на одній карті. Наприклад, на Inferno або Mirage.

Ординар: Виграш
ESL Pro League Season 11
15:15/28 бер
G2 vs TyLoo
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0