Футбол | Європа | Ліга Чемпіонів УЄФА. Господарі Голи (5 ігор) – Гості Голи (5 ігор).

21:45/23 сер '17

Сьогодні відбудуться останні матчі-відповіді у Лізі Чемпіонів. Хочу запропонувати зіграти невеличкий експрес.
Перший вибір пропоную зіграти на фору господарів по голам з гантикапом в -3. Глянувши на всі матчі сьогоднішнього ігрового дня можна дійти висновку, що майже в усіх матчах господарі повинні забивати, як мінімум по голу. Копенгаген, Славія, Стяуа для виходу в груповий етап, потрібно докласти чимало зусиль, так, як після перших матчів позитивного результату вони не добились. Ліверпуль, я впевнений, що зіграє основою, а це значить, команда піде забивати гол ще в першому таймі, щоб пошвидше забезпечити собі 100% позитивний результат.

Другий вибір – це прохід португальців. Лісабонці у першому матчі так і не змогли забити хоча б один гол румунам і все найцікавіше відклали на сьогодні. Спортінг влаштовує будь-який результат (окрім програшу) із власним забитим голом. Стяуа дуже непростий суперник і при домашніх стінах будуть кістьми лягати, щоб здобути позитивний результат, але вірю більше в Спортінг, все таки португальці мають величезний єврокубковий опит і знають, як здобувати хороший результат у таких важливих матчах.

І третя подія – це прохід Копенгагена. Перший матч виграв Карабах із рахунком 1:0. В Данії азербайджанцям буде дуже непросто втримати мінімальну перевагу. Копенгагену ж потрібно забивати мініму два гола і не пропустити, щоб вирішити задачу з виходом у груповий етап Ліги Чемпіонів в основний час. Розраховую на суху перемогу данців 2:0.

Експрес: Програш
-1000₴
1. Господарі Голи (5 ігор) Гості Голи (5 ігор)
23.08.2017 21:45 ЕЕТ
2. Стяуа Бухарест - Спортінг Лісабон
23.08.2017 21:00 ЕЕТ
3. ФК Копенгаген - Карабах
23.08.2017 21:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0