Френсіс Нганну – Сиріл Ган: прогноз і ставка. Щоб відновити мир, доведеться пройти через вогонь

08:00, 23 січ 2022
Що за нічка! Анахайм, Каліфорнія, битва двох акул важкого дивізіону. Пропустити подібне все рівно, що проспати фінал футбольного форуму, то ж давайте розберемося, чого чекати від даного мегафайту.

Епопея з потенційним протистоянням Нганну та найвеличнішим бійцем в історії UFC Джоном Джонсом, мабуть що добігла до свого кінця. Спочатку камерунець довго чекав згоди на бій від американця, потім і сам почав диктувати свої умови Дані Вайту щодо гонорарів. Загалом, дивлячись на сьогоднішню інтонацію Френсіса, завтрашній двобій – це ледве не його останній поєдинок під егідою промоушена.

Стосовно Гана, тут з активністю у боях проблем не було. Президент ММА десь був незадоволений відсутністю яскравих виступів з боку француза (наприклад, бій проти Розенстрайка), але загалом, подальші перспективи Сиріла після трьох років перебування в організації бачаться багатообіцяючими. Експерти правильно кажуть, що цей важковаговик унікальний за своєю природою, являючи собою нове покоління й показуючи в октагоні те, чого раніше ніхто не бачив.

На просторах ММА існує думка, що Нганну нібито дерев’яний і сподівається виключно на разове влучення (1.3 тони). По крайньому виступу з Міочичем у березні минулого року виразно було видно, що «хижак» прокачав свої слабкі сторони і вів бій розумно й згодом спровокувавши досвідченого «вовка» Стіпе на помилку. Чи вдасться зловити й Гана на подібному? Віриться насилу.

Все-таки, як не крути, а ось проти Сиріла в арсеналі у камерунця справді лише одна ударна міць. Більше того, є впевненість у тому, що якщо бій дійде до третього раунду, м’язи Нганну наллються, у легенях забушує пожежа і він стане легкою здобиччю для француза. Переваг у Гана предостатньо перед кожним бійцем в цій ваговій. Техніка, швидкість, витривалість, IQ в октагоні, таймінг і т.д. – тобто, всі аспекти за Сирілом, крім одного вищезгаданого.

Припущу, що француз не винаходитиме велосипед і вестиме бій максимально обережно, на дальній дистанції, а як тільки відчує небезпеку, сяде на байк і накручуватиме віражі по всьому восьмикутнику. За великим рахунком, у перші десять хвилин можна ковтати валідол, а вже далі Френсіс перетвориться на «жабеня в теплій ванні», котре поступово звариться. Ставлю на мобільність «хорошого хлопця».

Ординар: Програш
UFC 270
08:00/23 січ
Френсіс Нганну - Сиріл Ган
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі