Франція (Ж) — Нідерланди (Ж): прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 23 лип 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про чвертьфінальний матч жіночого Євро-2022 Франція (Ж) — Нідерланди (Ж).

В усіх матчах Франції та Нідерландів у групі зайшли «обидві заб’ють», в чотирьох випадках з шести залетів «тотал більше 2,5 голів». Але вважаю, що зараз все буде інакше.

Банально, але це вже плей-оф і як ми побачили у попередні два дні, у жіночому футболі це слово працює так само магічно, як і футболі чоловічому. Команди стають дуже обережними, граючи не стільки від себе, скільки від суперника. Нідерланди і Франція — два гранди, які дуже добре один одного знають. Команди не позбавлені “грішків” в обороні, тому гадаю будуть компенсувати їх уважністю і кількістю.

Ну і в обох збірних великі кадрові проблеми в атаці. У Франції травмувалася Марі-Антуанетт Катото, в Нідерландів — Ліке Мартенс, після хвороби інша зірка нападу Вів’єн Мієдема, участь якої непідтверджена на 100%. Тому буду ставити на тотал менше 2,5 голів з коефіцієнтом 2,08.

Ординар: Виграш
Євро-2022. 1/4 фіналу
22:00/23 лип
Франція (Ж) — Нідерланди (Ж)
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі