Франція – Україна: прогноз і ставки Роберто Моралеса

21:45, 24 бер 2021
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Франція – Україна.

Поєдинок відкриває серію з трьох матчів. Усі – в жорсткому режимі. Проте перший – найскладніший. Особливо для нас. Пояснюю чому.

Справа в тім, що команда збирається в понеділок, але реально почне працювати у вівторок. Плюс у нас переліт до іншої країни. Звичайно, це зайвий клопіт. Отож штабу не вдасться провести серйозну роботу. Це 100%!

Такі матчі, в такому ритмі граються на футбольній пам’яті. Я так це називаю. Тобто гравці згадують, що робили з цими партнерами та цими тренерами. Очевидно, що такої пам’яті у французів більше, тим паче переможної. Цей фактор грає проти нас.

Другий фактор, який я вважаю найголовнішим, коли відбуваються поєдинки практично без підготовки – це чиста футбольна майстерність. Вибачте, 100 разів можна критикувати Грізманна в «Барселоні», але це топ-рівень. Про Мбаппе я взагалі помовчу. Усі камавінги – це дуже круті футболісти. Це я так образно збираю усіх в одне ціле.

Французи матимуть перевагу. Це не буде як остання очна зустріч, коли українці програли 1:7 у товариському матчі. Тоді були великі коронавірусні проблеми, а зараз усе більш-менш гаразд.

Ми програємо і програємо з різницею в більше ніж один м’яч. Тобто ставити на Францію з форою (-1) чи (-1,5) – це абсолютно реальний крок і досить зважений.

Інша справа, що збірна Шевченка привчила до того, що вона все одно в дрібницях щось шукає і часто щось знаходить. Отож ставка на те, що обидві команди заб’ють, виглядає дещо ризикованіше, ніж перемога французів, але в цілому я думаю, що вона теж достатньо обґрунтована.

Ось такий погляд у мене на поєдинок зі збірною Францією, чинними чемпіонами світу. Підписуйтеся на Youtube-канал «Рейтингу Букмекерів», дивіться, ставте вподобайки та залишайте коментарі!

Ординар: Програш
ЧС-2022. Відбір
21:45/24 бер
Франція - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ЧС-2022. Відбір
21:45/24 бер
Франція - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
262
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі