Франція – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 24 бер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Франція – Україна.

Найбільш болісна поразка для збірної України. І окремо для Андрія Шевченка. Пропускати 7 м’ячів – це удар по самолюбству як мінімум. Усе це було півроку тому у Парижі. Але тоді були об’єктивні причини, коли через коронавірус зі складу випали майже всі основні. І нехай статус того матчу був товариським.

Тим не менш жага до реваншу в українців є. Це в головах у кожного зі збірників. З деякими днями я спілкувався і тішить, що оптимізму в них явно більше, ніж в мене. А це головне. Я, звісно, не те, щоб песимістично налаштований. А реалістично.

Як і більшість фахівців, саме суперника вважаю за фаворита. Але вірю, що українцям є що протиставити. Хтось в кращій формі, хтось в гіршій. Але ключові люди у нас в обоймі. А це хороший шанс новий відбір розпочати гідно. Обидві заб’ють – це мій вибір на цю гру.

А ваш? Прогнозуйте, ставте лайки та підписуйтеся на наш Youtube-канал. До зустрічі!

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Відбір
21:45/24 бер
Франція - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі