Франція – Польща: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 25 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Франція – Польща.

Аби не опинитися на третій сходинці групи, Франції вкрай важливо зачепитися за очки проти Польщі. Зважаючи, на провальний для останньої турнір, то зробити це буде не складно. Тим паче, я впевнений, що від гри до гри «Триколірні» будуть лише додавати, і груповий етапи – це лише розігрів мʼязів.

Травма Мбаппе, здавалось би, дрібна. Але, на мій погляд, все рівно вона не вирішена. Попри маску для нападника і його нібито готовність грати на повну. Підсвідомо все рівно він себе берегтиме і уникатиме прямих зіткнень, це інстинкт самозбереження і від нього нікуди не подітися.

У поляків так само лідер не готовий на всі сто. Левандовського полякам дуже навіть бракує в основі. І цей фактор поки схиляє шальки терезів в бік супротивника. Значно більш збалансований склад робить Францію одним з головних фаворитів Євро, якому точно не час вилітати на груповому етапі.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група D. 3-й тур
19:00/25 чер
Франція – Польща
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі