Франція – Німеччина: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 15 чер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Франція – Німеччина.

У поєдинку таких суперників неможливо очікувати іншого футболу, окрім як видовищного, яскравого і соковитого. А усі ці поняття можна застосувати в синонімічному ряду лише зі словом атакувальний. Інший стиль просто не застосовує Франція – із такою високою креативністю гравців соромно діяти інакше. Що говорити, якщо навіть народжений тільки відбирати і тільки руйнувати Канте і той, як показує практика, може бути корисним у завершальній стадії.

Німеччина не настільки збалансована в усіх лініях, і це уже змусило Льова після кількох років застою повертати до табору Хуммельса і Мюллера. Вони відповідно повинні надати надійності захисту і наполегливості та прагматизму в атаці. Якщо від німців очікування на цьому турнірі незрозумілі – одні їх ставлять в один ряд із фаворитами, інші не наважуються ставити на них ані цента.

То Франція в усіх на вустах як номер один серед претендентів на титул. Звісно, небезпідставно. Команда теж отримала несподіване підсилення у вигляді камбека Бензема. Так це і без того у відмінно укомлектованій атаці за рахунок Жиру та Грізмана. Їхніх навичок у сукупності більш ніж достатньо, аби розпочати турнір на чемпіонському рівні.

Я не очікую ніякого провального виступу від «Триколірних». Принаймні, у стартовій грі з Німеччиною, яка по своїй суті має бути бойовою. А відтак у мене напрошується космічна ставка на перемогу французів за умови, що суперника вони переб’ють ще й за кількістю кутових. А програють хіба в агресивності. Ідеальні, як на мене, розклади, які підштовхують серйозно і по-крупному ризикнути.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/15 чер
Франція – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі