Франція – Хорватія. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

18:00/15 лип '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч в рамках фіналу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними Франції та Хорватії. Наш експерт вважає, що підопічні Дідьє Дешама виграють в основний час.

У житті буває така ситуація, коли людина, тікаючи від собаки, може перескочити високу триметрову огорожу. Така сама реакція від плей-оф чемпіонату світу в хорватів, у яких виробляється стільки адреналіну, що можуть усе що завгодно зробити.

Наскільки я знаю, хорвати ніколи в історії не перемагали у французів, зігравши п’ять-шість матчів. Це нам говорить про те, що це незручний суперник. Цього разу мій прогноз буде простий – перемога Франції в основний час. Правда, зізнаюся, що буду вболівати за хорватів.

Не вірю в безкінечність сил футболістів. Розуміючи фізіологію людини, очікую, що втома хорватів проявиться в фіналі. На ще один екстратайм їх не вистачить. На кожному етапі плей-оф команда Далича тричі грала додатковий час. Це, грубо кажучи, проведений окремий матч, який обов’язково дасться взнаки.

Букмекери пропонують коефіцієнт близько двох за перемогу Франції. Це я вважаю справжнім подарунком. Мабуть, контори заробили стільки на чемпіонаті світу, що хочуть поділитися. Повторюю: ставлю на Францію, вболіваю за Хорватію.

Франція виглядає переконливо в плей-оф мундіалю. Команда збалансована, вміє контролювати хід гри і володіє універсалізмом в атаці, переходячи від позиційного футболу до контратакувального. На стандартах теж усе гаразд. Назвати недоліки складно.

У півфіналі було видно, що бельгійці стомлені, деякі гравці недопрацьовують. Лише порахуйте, скільки матчів зіграв умовний Азар за рік і за минулий сезон. Що вже говорити про хорватів? Думаю, що виснаженість проявиться.

Фізіологія, плюс – незручний суперник. На мою думку, Франція за будь-яким розкладом повинна вигравати фінал чемпіонату світу в основний час.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу 2018 року. Плей-оф. Фінал
18:00/15 лип
Франція - Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0