Франція – Данія: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 03 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Франція – Данія у 1 турі Ліги націй сезону-2022/23.

Мабуть, доведеться раз у раз повторюватися у вступі, що Ліга націй зараз не дуже доречна, коли гравці провідних клубів та збірних дуже втомилися після сезону. І зовсім не зрозуміло, навіщо їм цей сезон продовжувати. Велике питання — яка мотивація буде, кому тренери даватимуть відпочинок.

Збірна Данії, напевно, тут стоїть трошки особняком. До неї нещодавно повернувся Крістіан Еріксен. Вся ця данська історія захопила уболівальників у всьому світі. Тому, гадаю, данці якусь мотивацію для себе знайдуть, тим більше їм все ж таки більшою мірою, ніж французам, треба турбуватися про відбір на Євро.

Я думаю, Данія гратиме досить сміливо. Не пам’ятаю від неї боягузливої ​​гри останнім часом. І мені здається, що добрий варіант — половити на цьому матчі ставку «обидві заб’ють», тим більше великий коефіцієнт на неї (2,1). Таке не часто побачиш.

Моя впевненість – 8 балів за 10-бальною системою. Ще раз повторюся, що до ігор Ліги націй я ставлюся скептично. Не думаю, що хтось там гратиме від оборони.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/3 чер
Франція – Данія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі