Франція – Данія: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 03 чер 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч Ліги націй Франція – Данія.

Ще один топовий матч чекає на любителів футболу у п’ятницю. Чемпіони світу, французи поміряються силами із данцями, котрі дуже переконливо пройшли відбір до ЧС-2022 року і котрі на останньому Євро дісталися півфіналу.

Втім, як часто говорять тренери, «це зовсім інший турнір» і в Парижі  ці команди зіграють а рамках першого туру Ліги Націй. В цій групі також виступають Австрія та Хорватія. Тож поразка на “Стад де Франс” для будь-якого із колективів може поставити під знак запитання вихід із групи.

Зрозуміло, що градус матчу буде досить високий. Але давайте розберемося, хто фаворит цього матчу. На Францію дають 1.68 , на Данію – 5.50). Воно й зрозуміло, адже у французів є Мбаппе, Бензема, Грізман і т.д. Але в той же час я переконаний, що саме Данія виглядає зараз потужніше як колектив. Тому пропоную в цій зустрічі взяти перемогу скандинавів із форою +1 за 1.72 від Favbet. Щасти Вам!

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/3 чер
Франція - Данія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі