Франція – Данія: прогноз і ставка Артема Франкова

21:45, 03 чер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч Ліги націй Франція – Данія.

Ех, якби це був чемпіонат світу чи хоча б Європи… Усім відомо, що саме у цьому протистоянні вирішується не те що багато, але дуже багато! 1984-го Франція обіграла Данію у групі та стала чемпіоном Європи; 1992-го Данія обіграла Францію у групі та стала чемпіоном Європи; 1998-го Франція обіграла Данію у групі та стала чемпіоном світу; 2000-го Франція обіграла Данію у групі і знову стала чемпіоном Європи; 2002-го Данія обіграла Францію у групі, і ніхто ніким не став навіть приблизно, але для галлів це була катастрофа; 2018-го команди зіграли 0:0, і французи ще раз прихопили Кубок світу.

Щось таке має статися і на ЧС-2022, де команди примудрилися знову потрапити в одну групу та зіграють 26 листопада… Втім, можна згадати і те, що вперше ці збірні перетнулися на ОІ-1908 – 9:0 та 17:1 на користь Данії.

Загалом, якщо вважати Лігу Націй суто офіційним турніром, який багато до чого зобов’язує, то перевага французів з 80-х років цілком помітна. За товариськими матчами – з 70-х. Наші симпатії, звичайно ж, будуть на боці данців (Еріксен затьмарив у пам’яті «датський динаміт» та Шмайкса зі свинями), але коефіцієнти, зрозуміло, схиляються на користь команди Дешама та Мбаппе. До речі, знову цікавий вибір Дідьє Дешама – кого він награватиме для чемпіонату світу.

Моя ставка: чому ж не взяти тотал більше 2,5 ще раз – коф 2,14! Для обережних – перемога Франції.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/3 чер
Франція – Данія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі