Франція – Бельгія: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 01 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Франція – Бельгія.

Найбільш непередбачувана пара в 1/8 фіналу. Обидві команди не вразили в груповому етапі. Але якщо говорити про французів, думаю, їхній статус фаворита це не сильно надломило Єдине, що потрапили вони в складнішу гілку турніру. Що, можливо, ще зіграє свою роль. Але мабуть, не зараз.

Франції властиво додавати по ходу турніру, вони мають зіграти краще ніж в групі. Тим більше, Мбаппе теж дуже вмотивований показати клас після своєї травми і не дуже вдалого повернення (попри гол з пенальті). Думаю, що цього разу він все ж таки зможе забити з гри. Він має сказати своє слово!

У Бельгії класно грає Де Брейне. Але команда Тедеско не настільки стабільні і гармонійна, як Франція. Є проблеми в обороні. Ваут Фас десь обріже. І Україна теж показала, що це явно не головний фаворит ЄВРО. А ще дуже не сподобалося, що бельгійці в кінці матчу з нашою збірною відверто тягнули час. Це мінус в карму.

Але на прохід Франції все ж таки дають малувато. Тому, я зупинюся на голі Мбаппе за 2.4.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/1 лип
Франція – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі